zabalit do deky.

25. september 2011 at 20:22 | Neexistující. |  Útržky života
sbohem zas dát,
pac a pusu,
víckrát se nevidět
- co víc si přát.

a jak léta plynou,
vráskly se prohlubují
zas - nashledanou!

budeme jediní.chyběla jsem vám?
má existence se začíná opět ztrácet. nacházím se na hranici. víte, ale mám pocit, "že jsem to zvládla". že jsem se během těch dvou měsíců začlenila mezi lidi, že tu lež, faleš a všechno to okolo... že jsem to zvládla. že to přežiju. že s tím dokážu žít. a že lež v mých a jejích očích je na stejné úrovni... jelikož v důsledku jsme všichni jenom lháři.

a někdy mám pocit, že to opět nezvládám. že jsem ta jediná... že jsem vyvrhel. některé tyhle pocity zažívám už po ránu, když jedu autobusem do školy. světe div se, po čtyřech letech se opět shledaly kamarádky na život a na smrt. a i to "ahoj" je zatěžko říct.

a otázka "proč?" nikdy nedostane odpověď. já to nevím. ví to ony? ví, proč přerušily kontakt, proč mě označily za to nejhroznější v jejich životě a proč mě pomalu, ale jistě zničily? zničily to neviný dítě, který si myslelo, že kamarádky forever existují. věděly to? bavilo je to? přišly na tu školu, aby mi deno denně dávaly na vědomí, že ony stojí na hoře vítězů?

rozbité zrcadlo. střepy všude, kam se podíváš. a stopy pachatele. těžká vůně, která je ti povědomá. jdeš a střepy pod tebou narušují okolní ticho. bereš do ruky jeden z těch větěích a koukáš se do očí sám sobě. zvuk dalšího tříštějícího se kousku. utíkáš. bereš hůl a míříš. další zrcadlo míří k zemi. ano, znáš toho, kdo rozbíjí zrcadla.


možná to chce novou identitu. možná to chce nový začátek příběhu. začít teď a tady. nový blog, osoba, nové komentáře lidí, kteří nic neví. nová lež. a nashle u dalšího článku.
stačilo by to?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 undead Trent undead Trent | Email | Web | 3. october 2011 at 7:19 | React

básnička dobrá a ano, chybělas. když sem dneska uzřel, že je tu nový článek, nejdřív jsem si myslel, že mě šálí zrak, ale nešálil. ano, Neex. stále žije ( to je k***a dobrá zpráva, že ještě žije ), nový článek je toho důkazem.

lež, faleš.. hnusí se mi to. hnusí se mi, že abych ve společnosti přežíval, musím se v každém okamžiku přetvařovat, mít nějakou masku. protože když ukážeš, co je pod ní, sežerou tě za živa. :S hnus.. :/ ale tak sem rád, že máš pocit, žes to zvládla. to je důležitý.

můžeš utíkat kam chceš, jak rychle chceš a kam až chceš, ale před jednou věcí se ti nikdy nepodaří utéct. řed sebou samotnou.

2 jen-ruff jen-ruff | Web | 6. november 2011 at 19:47 | React

Nový začátek mnohdy vede ještě k horšímu konci. Utíkat nemá smysl. Lež je všude.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement