každý na svým písečku.

17. june 2011 at 20:39 | Neexistující. |  Neexistující slova.

slunce zas o trochu níž a ulice šedivěj. blbej den za tebou. táhneš se s taškou a batohem, mhouříš oči proti slunci a je ti na chcípnutí. je pátek. kruhy pod očima se zas trochu protáhly a boty jsou od bláta. blbá učitelka tělocviku. za dva měsíce naschle. míříš štěrkovou cestou k domu, ignorujíc pohledy lidí, kteří tě míjí. zas tak moc o pozornost nestojíš. převládáš chuť utéct, přesto tvé nohy jdou tou stejnou cestou, jako včera... jako předvčerejškem. a jdeš a nezastavuješ, i když chceš utéct. teď ne. ještě ne... míříš za barák a snažíš se vypadat jako člověk. narovnáváš záda a snažíš se o úsměv.
na otázku, jako bylo ve škole, odpovíš, že skvěle.
a další den je za tebou.


bez ohledu na předchozí řádky - pojďme se chovat, že je všechno fajn.
tři písničky - 30second to mars - beautiful lie
metallica - nothing else matters
compine d'un autre ete l'apres-midi
POŘÁD POŘÁD DOKOLA.

nedávno se mi ozval V. - ten, se kterým vedu velice obsáhlé rozhovory, který si často vymýšlí, který je na tom možná hůř než já a který přestává věřit v optimismus. možná bych mu mohla udělat uvítací párty v klubu "pesimisti". nebo možná "realisti". co já vím.
rozhovory s V. jsou vždycky vyčerpávající. nejenže se snažím psychicky udržet sebe, ale i ho. vzájemně si říkáme, jaký je život, jací jsme my, jací jsou oni... a tak nějak často klesáme do apatie. přesto někde ve V. je kousek dobra, snad možná ještě věří, že se ze všeho dostane. a kdyby to nebylo tak smutný, smála bych se jeho naivitě. vážně bych se smála.


mám pocit, že se můj život smrskl na... na talíř. nebo možná na gramofonovou desku, která běží furt dokola. dneska jsem mámě řekla, že budu mít jenom jednu trojku. oproti ostatním rokům mého působení na gymplu je to úspěch. přesto mi řekla, že čekala víc... žádný nadšený úsměv, nebo výraz, že je na mě pyšná. tak jsem na to možná šla zase špatně. a kdo by počítal ty probdělé noci nad učením k testům, které se stejně nepovedly?
pouze vedlejší účinky...

co se týče lidí, kteří nosí nálepku "kamarádi" mám pocit, že tam tak nějak nepatřím. nebo... - znovu -
poslední týden, kdy M. ztratila mobil a z J. se stal někdo koho nepoznávám je všechno jaksi jinak. M. mi pořád bere mobil s tím, že ho potřebuje - přičemž perfektně vybijí baterku - která je už tak špatná - mému mobilu a tváří se spokojeně (hraje hry). Co se týče J. - usoudila zřejmě, že když půjčuji M. mobil, jí ho můžu půjčit taky, tudíž když nemá můj mobil M. má ho J. - někdy i Š. do toho všeho si přivlastnili knihu, kterou jsem dotáhla do školy - My děti ze stanice ZOO - a začali ji číst. když jsem ji jim vzala, zamračili se a řekli, že si seženou taky tuhle knihu a taky si ji přečtou. nebo alespoň J. se vyjádřila v podobném smyslu. A já už nevím, jak mám reagovat, když ani nadávka "jděte do hajzlu" nepomáhá.

co se týče Š. - jsem zmatená a možná, až můj zmatek odezní, řeknu vám proč.
dále, co se týče ještě nezmíněné A. - dneska, kdy se uzavírali známky a ona ještě měla psát test z němčiny, nešla do školy, jelikož bylo "nemocinkaná" a pak nás všechny obvolala s tím, že učitelka na němčinu jí dala čtverec, když tam mám průměr 3,5 - A. asi chtěla trojku - tudíž donutila H. jít za učitelkou a poptat se co a jak. být tou učitelkou, nechala bych tam tu čtverku, bohužel učitelka má narozdíl ode mě kousek lidskosti.
Co se týče H. a V. bavím se s nimi nejčastěji. možná protože vím, že V. není tak povrchní, jak se jeví a často vede dlouhé řeči, jejíž náplní je úplný nic, ale dokáže mě zaměstnat. a H.... v ní jako jediné vidím pořád tu osobu, kterou byla před lety, přestože z nás prodělala největší šoky a změny.
dnes jsem se potkala s R. - asi šel za nemocnou A. - nestála jsem mu ani za pozdrav. vtipný.

ale i přesto, že je tam V. a H. mám pocit, že to nestačí. a zřejmě nikdy nebude.


objednala jsem si ČiliChilli. možná protože to je časopis, u který budu moci jen číst a nepřemýšlet. smát se - a vypadá to, že tam bude spoustu vtipných věcí - a uvědomovat si, že těch pětadvacet korun možná za to nestálo, ale kdo se v dnešní době stará? jedná se pouze o další částku, které si stejně nikdo nevšimne.
uvidíme...

a možná zase příště...

Zpátky na začátek?
Nejde o počátek,
spíš jen o konce
zazvonil konec
happynedu,
míříme stále ke dnu
a princeznička na bále
dál ztrácí své korále...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ^^Brooke BrokenSmile<3 ^^Brooke BrokenSmile<3 | Web | 17. june 2011 at 20:43 | React

príma článeček :D

2 klikli2 klikli2 | Web | 17. june 2011 at 21:02 | React

Dočítané.
Hneď ako som sem prišla, zbadala dizajn, článok, vedela som, že ma zaujmeš. Pustila som sa teda do čítania. Musím s tebou vo všetkom súhlasiť, ešte aj hudobný vkus máš taký istý ako ja. :) A taktiež som na gympli a bduem mať zrejme iba jednu trojku, ale žiadne pochválenie ani nič, pritom všetci ostatní podostávaju štvorky, alebo samé trojky, ale ja som mala mať samé jednotky, to isté aj babka...každý to do mňa len hučí že mám na viac. Stále.

3 Neexistující Neexistující | Web | 18. june 2011 at 21:03 | React

[1]: Fuck you, bitch. Tohle rozhodně není príma článeček.

[2]: lidi jsou nevděčný svině. samozřejmě, nic jim není dobrý, chtějí pořád víc. a když už není co dávat, je to ještě horší...

4 Kristina S. Kristina S. | Web | 20. june 2011 at 18:23 | React

uhm...s těma známkama ti rozumím... Doma mám to samé. x/ všichni si myslí, že když chodím na gympl, že jsem prostě perfektní a vzorná studentka, že na trojky nikdy nedojde a najednou "prásk": "Hele, kdes sebrala ty trojky?!"

Označení s nálepkou "falešný přítel" bych nejradši nalepila na čelo třem čtvrtinám "kamarádů"...

A ČiliChilli je prostě ČiliChilli...ta nějaká doba pro pobavení za těch 25 Kč, podle mě stojí...když už není nic, co by rozveselilo, pobavilo...

5 Osa Absurda Osa Absurda | Web | 20. june 2011 at 18:53 | React

3ka letí, chyť si ji..nevím co je na tom všeobecném trendu mít ty nejlepší známky, jasně, hezky se na to kouká, taky je tu ten zvláštní cár mlhy "ten kdo má dobrý známky, je i chytrej" ale..není to o tom jak si člověk povede v životě a jak dopadne..a kdyby to šlo, právě tohle bych se chtěla naučit: umět to s lidma, umět žít,.. (svině se mají nejlíp)

6 Neexistující Neexistující | 21. june 2011 at 19:28 | React

[4]: Známky jsou metla lidstva. Falešní přátelé jsou zbraň lidstva a ČiliChilli stojí někde uprostřed.

[5]: a právě tohle jediný to ve škole nenaučí. v žádným případě ti nikdo neřekne, jak žít.
a všichni jednou po hezkých známkách, jelikož to se MUSÍ.

7 Telsa Telsa | 21. june 2011 at 19:31 | React

Ta kurzíva je neskutečně...pravdivá. Skvěle se s tím dá stotožnit.
A ty známky....tohle jsem poznala z jiného soudku. Já právě jsem ta jedničkářka. Potom máš automatické označení nudná, šprt, maminčin mazánek, slečna dokonalá. Pak se s tebou baví jen, když zapomenou domácí úkol. Nebo to tak alespoň bylo u mě. A rodiče se hned pohorší nad trojkou z písemky a ve škole se z toho stane poprask. Cože?...ONA dostala trojku?..ONA? A nakonec se začnou smát.
Sladkým a věrným kamarádům bych právě teď "lehce" zakroutila krkem a "omylem" trošku zlomila vaz.

8 Neexistující Neexistující | 23. june 2011 at 6:21 | React

[7]: Na základce to taky byly samé jedničky. Bohužel, nikdo z přítomných nechce pochopit, že mezi základkou a gymplem je zatraceně velký rozdíl.
všichni jsme pořád nějakým způsobem maminčini mazánci. a nejde to, jaký máme známky.
nad posledním odstavcem jsem se pousmála. bohužel, naplánovat vraždu je někdy složitější, než sdílet s těma kamarádama život.

9 undead Trent undead Trent | Email | Web | 23. june 2011 at 7:21 | React

ty vole, ten svět je fakt na hovno, jak tak čtu.. a já doufal, že to je jen můj zdeformovaný názor. :-S

zaprvé - asi ve mně není lidskost, protože já bych ji ten štverec dal.. :D

s tou kurzívou to mám prakticky stejně. jen se nenamáhám s úsměvem a na chodníku málokdy zablátím boty..

známky.. seš lepší, já měl dva štverce - jeden z ekonomie ( původně mi napsala za bas, ale kamarád a exstudent tý samý školy se za mě byl přimluvit, takže sem byl k maturitě naštěstí nakonec připuštěn.. uf ) a druhý z matiky ( mohla být trojka, ale s vidinou reparátu z eka sem se na opravy písemek vykašlal.. ). a kdyby to šlo a nevypadalo to učitel by pak nevypadal jako idiot, asi bych rupnul z těláku. stejně nechápu, jak sem z něho dokázal nerupnout celý ty čtyři roky.. já..

he he, ještě že můj mobil je takovej křáp a nikdo si ho nechce půjčovat ( vlastně mám nejstarší mobil ve třídě.. :D ). a knihy to samé. to by vlastně nejdřív museli číst víc než jen taháky při písemce..

jen dva lidi uprostřed těch všech? no, to asi vážně stačit nebude..

no já doufám, že zase příště.. 8)

taková "veselá" básnička.. :D dobrý. a realistický

pé es - sory, že sem se ozval až teď, chctěl sem tu nechat koment už dávno, ale nějak sem se k tomu nedostal..

pé pé es - mohla bys mi prosímtě vzít v předprodeji vstupenku na ten 7a1/2 fest? já už to nějak provedu, že se tam dostanu. a návrat je celkem nepodstatný.. :D ( a půjdeme do "kotle a budeme tam stát. a ostatní to budou nechápat. :D )

10 undead Trent undead Trent | Email | Web | 23. june 2011 at 7:32 | React

[5]: takže zavedeme předměty "manipulace davu", "psychoinženírství", daňové podvody" a "vydírání"? :D

[8]: kdo mluví o vraždě? copak to je plánovaná vraždy, zapomenout na "kamarádově" židli protipěchotní minu? nikdo přece nemůže za to, že je tak blbej a na tu minu si sedl? :-E :D ( no co, po letech šikany si snad můžu dovolit takové krásně morbidní a brutální představy, však těm sviním by to leda patřilo.. )

a ještě jednou k těm známkám - víte co je fakt opruz? být průměrný student, zatímco váš perfekcionistickej fotřík má  jen zřídka nejhůř dvojky i teď, na druhý vysoký.. :-S nasrat, tyjo. nasrat.

11 Neexistující Neexistující | 23. june 2011 at 12:40 | React

[9]: já mám boty od bláta téměř pořád, když se vyskytne někde poblíž mé osoby.

známky? byly tu už horší, vážně. tělocvik je zákeřná věc. díky bohu ještě pořád umím hodit granátem okolo dvaceti metrů a uběhnout stovku po dvacet.

kdybych mohla, taky bych měla starej dobrej mobil. bohužel tomu tak není./ dnešní lidi knihy asi neberou. což je strašná škoda. že.

pouze dva. vážně nevím, kam se poděl ten zbytek.

k pé eskům: omlouvat se nemusíš, vážně tu nevysedávám denně a nečekám celá pryč, až to tu někdo okomentuje. kdybych byla silná osobnost, zrušila bych u všech článků komentáře. jenomže nejsem. už tomu tak bude.
a k lístku - jak moc s tebou mám počítat? už jsem řekla, že stav mé peněženky, pokladničky a konta není nijak úžasný? a vážně bych nechtěla kupovat lístek jen tak. třeba se nakonec ani nedostavíš... (- otázkou zůstává, jak se vůbec poznáme...)

ty předměty by byly fajn. možná by byly užitečnější.

miny došly. bohužel. zbývají připínáčky, prdící sáčky a vteřiňák. doba je zlá. zbožňuju krásné morbidní a brutální představy. někdy přesně odpovídají realitě.

být průměrný student je k ničemu. žiješ s vědomím, že je někdo lepší než ty. samozřejmě se najdou i horší. ovšem...
- a když se do toho naštve tvůj táta... pravda. nasrat.

12 undead Trent undead Trent | Email | Web | 24. june 2011 at 7:02 | React

no, tak to v mé blízkosti bláto moc často nebývá..

jo, já v druháku rupnul z rýsování na kompu. aneb všichni nosí práce včas, já dva týdny po ( nebo klidně i měsíc.. :D ). a s tělákem, no, jako jo, některý mý víkony se do tabulky vlezou a já dostanu aspoň za čtverec.. :D

tak já teď taky začal používat mamčinu starou T610, která má dokonce foťák, modrý zub a infrák. ale to jen proto, že na mojem starém začala občas ( často ) vypadávat síť, i když tam byl plný signál. 8) a knihy, ó, má pověstná obsese, zvláště ve vyučování ze mě učitelé pomalu šíleli, jak sem si pod lavicí četl.. :D

můžeš si říkat, že je unesli mimozemšťani.

ne? no vidíš, já skoro aj jo. teda jako sedím tam každé ráno. :D to víš, začínám trochu degenerovat.

ty dvě kila ti vrátím zaručeně. taky potřebuju vypadnout z domu a proč se při tom navíc ještě kulturně nevyžít? a samozřejmě si nemůžu nechat ujít dobrodružství zvané autostop. :D když mi dáš maila, pošlu ti svou děsivou fotku. nepochybuj, že žádný jiný magor široko daleko nebude vypadat tak blbě, jako já. :D :D

no jo, ale zatím je ještě nikdo nezaved.. škoda, byly by to snad první předměty od prvního stupně, co bychom použili i ve skutečném životě. :D

balónek s kyselinou! muhehe! tak ale to už je fakt maso.. 8) ale i s připínáčky může být docela sranda.. :D ale co sekunďák, klíh! :D

tak jako, moh bych bejt extra třída, ale vždycky si řeknu, že k čemu? na projití stačí i průměr. a dělat to jen kvůli uspokojení rodičů mi přijde trochu, no, zbytečné.
asi tak nějak..

13 Neexistující Neexistující | 24. june 2011 at 13:58 | React

tak jsem ti napsala na ímejl, co máš uvedený u své osoby: undead-trent@seznam.cz
Doufám, že to dorazilo.

jsi šťastný člověk. u nás je bláto všude. někdy.

jsem strašná. může za to spoustu hodin češtiny. slovo VÍKONY vypadá totiž velmi podezřele. :)

staré mobily vydrží nejvíce. a knihy je někdy nejlepším přítelem. často taky svádí člověka k tomu, aby kašlal na učení a jen si četl.

oh, tak nevím, jestli mám mimozemšťany nenávidět, nebo milovat.

asi tak. škoda. jaká škoda.

vteřinové lepidlo je nebezpečná věc.

jenže do tvých osmnácti rodiče ovládají značnou část tvého života. a pravděpodobně očekávají, že budeš ve všech směrech dokonalý.

14 undead Trent undead Trent | Email | Web | 24. june 2011 at 17:54 | React

jj, vím, odepsal sem. z obou.

i nás je beton a asfalt všude. vždycky. 8)

víkony? to sem fakt napsal takové zvěrstvo? je mi ze mně blivno.. :-S :D

jsem hrozná běhna, já se nechám svést vždycky. vlastně se nechám svést čímkoli, jen abych se nemusel učit. :D
a ne všechny mobily vydrží dlouho. já měl kdys starýho alkatela, s anténou.. a urvala se.. a stejně to byl hroznej krám, kterej byl dobrej leda k mlácení druhých.. :D

jak který a jak kdy. ale Vetřelce klidně střílej, každej ti potvrdí, že ti leda škoděj.. :D ale je fakt, že význam čísla "2" je v tomhle případě fakt tak nějak.. smutný. proč je takovej lidí tak málo?

velká škoda.

zvlášť zvrácené umí být v jídle. :-E :D

hele, mě je devatenáct a tahle utkvělá představa je ne a ne opustit.. :-/ buď si jistá, že dokud nevypadneš z domu, neopustí je.

15 Neexistující Neexistující | 24. june 2011 at 18:04 | React

[14]: blivno... tohle slovo slyším vážně poprvé. :)

protože zbytek je... zbytek. a nezáleží na tom, co s nimi je. záleží na těch dvou. zbytek může jít k čertu.

rozhodně jsem se nesetkala se vteřiňákem v jídle. a rozhodně tuhle zkušenosti nechci zažít ani v budoucnu.

uhm, tak to mě čekají krásná dlouhá "spokojená" rodinná léta.

16 undead Trent undead Trent | Email | Web | 24. june 2011 at 18:11 | React

já ne, ale přesně popisuje můj názor na mě poté, co jsem uzřel slovo "víkony".. :D

tak nějak.. protože vo tom to je.

ani nechtěj. ale dovedeš si představit, co by udělalo s trávicím traktem někoho jiného? to je teprv nebezpečná aplikace sekunďáku.. :D

asi tak. já už fakt doufám, že co nejdřív se odstěhuju..

došel ti ten mejl? oba?

17 undead Trent undead Trent | Email | Web | 24. june 2011 at 18:18 | React

aha, došel. já jen zapomněl zkontrolovat mejl, než sem se zeptal. 8)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement