Ne.

22. may 2011 at 21:20 | Neexistující. |  Neexistující slova.


Ve skutečnosti jsem sem nechtěla psát. Ne, nechtěla. Chtěla jsem strávit nedělní večer nějak jinak... - jakkoliv. Chtěla jsem ho prokecat, jedno jak, nebo jsem snad chtěla jít ven a zapomenout. Nechtěla jsem sem psát. Nechtěla... A přesně tohle dělám. A je mi ze sebe na nic, jelikož se tady zase budu vykecávat, "zvracet" všechno, co mě drásá ze vnitř. A možná by to bylo jinak, kdybych byla jiná. možná kdybych neřekla H. ať mě nechá, když mi napsala... jenomže jsem nemohla. Páč mi napsala právě tehdy, kdy už tu ostatní nebyli. takže jenom tak... aby si s někým pokecala. ne proto, že jsem to já. JÁ. já... prostě... chtěla s někým vést rozhovor. ne se mnou. A ostatní? Směšné, jak někdy sleduju jejich zelený kytky, nebo čtverečky a přemýšlím, zda se ozvou, zda třeba napíšou... - "máš se?"

- "Ne, nemám."
Ale nic to není. I´m fajn, just not happy. je to prostě... divný? já nevím... jednou chci být sama, se svýma myšlenkama, být sama a přemýšlet... jindy... jindy chci být středem pozornosti, jelikož to zahání ty myšlenky ve mě. ty představy, ten strach... stísněný pocit.

jsem prostě tam, kde jsem byla už dávno. připadám si jak člověk sám na poušti a místo vody se snažím bezúspěšně najít přítele. i když vím, že bez vody nepřežiju. což je... vtipné, vtipné a ještě jedno vtipné.

a víte co? psát sem asi taky byla chyba. v tomhle zasraným světě je totiž všechno chyba. a všechny chyby se jednou sečtou a... možná se budu opakovat, nebo možná ne. co já vím.


Jděte někam. Jděte pryč. Jděte do hajzlu, zalezte tam, zůstaňte tam a já až si budu jistá, že vás neseřvu, že se psychicky nesloužím, že... že snad budu opět v normálu vás zavolám a pak si dál směle můžeme hrát na to povrchní přátelství plné přetvářek a lží, jelikož s tím budu smířená. jo, budu. a pak mi bude všechno jedno, páč se stanu stejná jako vy.

možná se konečně stanu člověkem... ha.


a... víte co? možná je čas zapomenout... možná je čas se vrátit k té skupině lidí, na které jsem chtěla zapomenout a jít s nimi… do pomyslné výšiny mezi hvězdami a zapomenout na to všechno ostatní…
zkusit vidět zase barevně…
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ApanteexBype ApanteexBype | Email | Web | 31. july 2018 at 5:48 | React

Compression  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  moelle  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-vrais-cialis/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement