February 2011

No one else is watching.

24. february 2011 at 21:22 | Neexistující. |  Témata týdne.
Zvláštní. Jediné slovíčko, které dokáže vyvolat nespočet reakcí. Smích. Pláč. Červenání. Kašel. Zalknutí. Němé zírání.
Sex. Kdy neslyšel, opakuji znovu - SEX. Ráda bych řekla, že tohle téma mě... neuvěřitelně potěšilo a rozesmálo. Každopádně mi hodně zlepšilo náladu, jelikož, přiznejme si, co jiného, než sex, vám může zlepšit náladu? Ha.
Předem bych chtěla říct, že tohle nebude jeden z rádoby článků na téma týdne, které jsem tady zahlédla. Nehodlám napsat tři řádky - o čem to je, nebo jak je to nechutný, nebo kdo s kým, jak proč, nebo že je mi je tolik a tolik, a že je to prostě... TAKOVÝ. Ne, tohle nehodlám dělat. Už jen proto, že jsem normu tří řádků dávno překročila. Smůla.
Nehodlám se zde zabývat ani zneklidňujícími detaily mého, nebo cizího života - co-jak-kdo-prožil. Nehodlám tu vlastně dělat skoro vůbec nic, než je zase napsat pár řádků o tom a tom. O sexu. Zní to tak zvláštně...
Abych to upřesnila, měli byste vědět, že sex bude vždycky jenom sex. Něco za něco. Sex za sex. Dobrý obchod, nemyslíte?

do more then tell yourself.

20. february 2011 at 22:47 | Neexistující. |  Útržky života

Blue by ivagoth | http://ivagoth.deviantart.com/Tak. Taktaktaktaktaktaktaktaktaktaktak. TAK. 
Abyste věděli, to tak je takové příjemné slovo. Začíná se jimi spousta zajímavých vět. Například: Tak pojď ven. Tak jdi někam. Tak to sprav. Tak to nech. Tak s tím něco udělej! 
Vážně skvělé slovo. Tak. Kdo by si pomyslel, že tímto úžasným slovíčkem začíná spoustu zajímavých vět. (Opakuju se, já vím.) A víte, ze všeho nejvíce se mi líbí tahle věta:
Tak to je konec.

Jo. Ha.
Dostala jsem vás, co?

Inu, mí drazí čtenáři a nečtenáři, dámy a pánové, synové a dcery, národe český, slovenský, německý, a bůh-ví-ještě-jaký, opět se vám hlásím. Ne že by to byla nějaké skvělá novinka, ale mám povznesenou náladu. A to jakože vážně. Vážně vážně. 
Sice jsem se pohádala s dvěma lidma, odmítám komunikovat s mojí rodinou, začíná poklesávat můj průměr ve škole a já začínám nestíhat, ale vážně vážně se cítím skvěle. 
Pravděpodobně byste se cítili skvěle, kdybych vám řekla, že je to díky vám, ovšem skvělý pocit je na nic. Proč se cítit skvěle?! Jen proto, abychom se za chvíli zase cítili strašně? Tak to prostě chodí, takže vám tenhle skvěle pocit odepřu. Ne, není to vaší vinou. Můžete se cítit mizerně. To prospívá zdraví. 

Everything must disappear.

14. february 2011 at 22:29 | Neexistující. |  Neexistující slova.
O tom, že se zrovna probudil.
Že jde ze soukromé oslavy, které byla včera.
A že to bylo super.
Pak si zapálil cigaretu.
Prohlásil, že ho to asi zabije a popotáhl si. Hluboce si popotáhl.
Pak začal kašlat. 
Pak byl nucen cigaretu schovat, jelikož naproti nám šla jeho máma. 
Řekl zdar a šel si hrát na hodného syna.

Nejde o to, že  bych ho neměla ráda.
Jde o to, že... že jsem to chtěla.
CO?
Cigaretu, soukromou párty, malé oči, kruhy pod očima, dech cítit alkoholem...
CHTĚLA JSEM TO.
Nutně jsem toužila po té cigaretě a po té... zábavě. 

CHTĚLA.


I am OFFLINE! That´s bad.

6. february 2011 at 0:16 | Neexistující. |  Neexistující slova.
Tisíce věcí. Tisíce hvězd. Podívej, sníh taje. A cesty jsou zase černé. Kde je ta bílá? Ty přece miluješ bílou. Bílá je totiž opak černé. A co není černé, je bílé. A bílá je fajn. Tak kde je ta bílá? Kde je ta krásná bílá, která dokáže uklidnit? Ten pocit bezpečí a radosti, když se koukáš na nic nekončící bílou? Kde je ten pocit jistoty?
Proč se bojíš černých cest?