November 2010

Otočte list. Otočte list. Otočte list. Tak už ho, sakra, otočte!

29. november 2010 at 22:51 | Fou |  Útržky života
She let him go by vampire-zombie; http://vampire-zombie.deviantart.com/

Aneb tak trochu pozitivně. Sníh má na mě neblahé účinky. Soucítím se sněhem. Je ledový, studený, často bezcitný a přitom tak krásný. Dneska jsem zasněně prohlásila, že bych chtěla být sněhovou vločkou, která by nikdy neroztála. Ovšem mé přání ještě nebylo vyslyšeno, tudíž si budu muset ještě chvíli počkat.

Do you really want to delete this? Yeah, i want.

27. november 2010 at 23:11 | Fou |  Útržky života
Krásné, temné, zasněžené večerní sezení u PC. Je to tady, dámy a pánové, zima na nás udeřila. Velice silnou rukou, která nejde zastavit. Sněží, sněží, sněží a... pravděpodobně sněžit ještě stále bude. Hip hip hurá! Ať žije cynismus. 

Vzhůru k výýýškááám!

23. november 2010 at 22:01 | Fou |  Útržky života
K popukání veškerého českého národa, zasazuje Fou životu druhou ránu. Jak se zdálo, v prvním kole měl život o hodně navrch, ovšem v tomhle kole... Podívejte se sami, Fou uhýbá před pravačkou života, dělá obrat a zasazuje ránu! Život vypadá trochu otřeseně, ale... opět už je v pořádku a právě teď míří na Fou. Dámy a pánové, tohle bude ještě hodně zajímavý zápas!

Back to life?

21. november 2010 at 22:14 | Fou |  Útržky života
http://skia.deviantart.com/

Umírejte pomalu. Strašně moc pomalu. A žite ještě pomalejš. Tak nejpomalejš, jak jen to dokážete. Život je totiž zatraceně krátký. Žijete, žijete, žijete a pak? Nevíte, jelikož jste mrtvý. Mrtví, mrtví, mrtví, studení a bez života. Žijte pomalu, nespěchejte, umírejte pomalu, neutíkejte. To jest moudro pro dnešní pochmurný den. 

Condolences... ech... you have brithday?

18. november 2010 at 20:26 | Fou |  Útržky života
http://instantvoodo.deviantart.com/

Nedokázala jsem nic. Za svých x-let, co tu jsem, jsem nedokázala nic. NIC. N.I.C. Velký prd. A dneska slavím další ubohý rok na téhle planetě. Dobrovolníci, nebo najatí herci, můžou projevit dávku nadšení. Nebudu proti, možná si taky budu připadat... více jako... oslavenec? Člověk, který je šťastný? Budu si připadat více jako člověk? Nevím, nemám zdání... Moje přemýšlení je značně otupeno.

Wretchedness. Booze. Life. You bitch, bitch, bitch!

16. november 2010 at 22:42 | Fou |  Útržky života

Řekla jsem si, že budu pozitivně naladěná. Nechám svoje okousaný nehty na pokoji, vykašlu se na všechno, jelikož jsem ubohá. A jsem ještě více ubožejší, jelikož jsem ubohá a vím to. A mám naprosto pozitivní článek. Jsem velice, velice, velice, ale převelice hodně pozitivně naladěný člověk. A přemíra alkoholu na lidský organismus taky není dobrá. Ale ne že bych chlastala. To pijou ostatní. Já se držím kafe, své pozitivní nálady, ubohosti a té strašně děvky, děvky, děvky - života. Aggghhh, jak já miluju život!

"Já mám ráda modrou." "Jé! Já taky! Buďme kamarádi!" "Tak jo!"

14. november 2010 at 17:20 | Fou |  Témata týdne.
http://ximebetty.deviantart.com/

Hned na začátku článku přiznávám - nejsem ten, kdo prožil přátelství na život a na smrt. A zřejmě nejsem ten, kdo něco takového i zažije. Nejsem ten, kdo se plně oddává svým přátelům a nejsem ten, který věří v pravé přátelství. Nepopírám existenci přátel, nepopírám to, že existují i hodní lidé a naprosto úžasná přátelství a přátelé na život a na smrt. Bohužel existují i případy lidí, kteří se musí spokojit s ubohou útěchou, že něco takového existuje, ale jim se to nikdy nestane.

Pokoušíme se, tečka.

8. november 2010 at 22:26 | Fou |  Polemizuji!
http://ex3me.deviantart.com/

Je důležité, velice důležité, abyste všichni věděli, že slovo pokouším se, hraje v mém životě docela velkou roli. Proč tomu tak je? Protože se pokouším žít... My všichni se pokoušíme.

Nikdy jsme nebyli dospělí a nikdy nebudem. Smůla!

6. november 2010 at 18:20 | Fou |  Témata týdne.
http://arakin.deviantart.com/

Pravděpodobně žiji ve světě, kdy si každý myslí, že jakmile dosáhne osmnácti let, je dospělý a může si dělat, co chce. S tím druhým faktem, že si může dělat, co chce, se vůbec nezabývám, jelikož je to pravda. Ovšem s tím, že je člověk dospělý? Dovolím si nesouhlasit. Nikdo z nás totiž nemůže s naprostou jistotou říct, že je prostě dospělý a šmytec - tečka, konec. Možná jsem po té zákonné stránce schopni dělat všechno, ale po těch ostatní stránkách? Ne, realita je taková, že celý život nikdy nedosáhneme úplně dospělosti.

Pokud se ovšem najde člověk, který s jistotou může říct, že se chová jako plně zodpovědný člověk, že vůbec není dětinský - nebo nějak jinak připomíná dítě, či mládež, pak to tedy beru a omlouvám se. Pak jste to možná vy, kdo jste opravdu plně dospělý jedinec.


Jsem prakticky nepraktická.

5. november 2010 at 22:21 | Fou |  Neexistující slova.
http://liquidsunnyday.deviantart.com/

Kromě toho, že je to dokonalá "hra slov" - prakticky nepraktická, koho by to napadlo -, je to i krutá realita. Ani nevím, jestli se tomu mám smát, nebo nad tím plakat. Ovšem tímto se přidávám do skupiny dalších prakticky nepraktických lidí a odmítám se zařadit zpět do společnosti. A máte to! Vítejte v listopadu.