Last 26 days!

5. august 2010 at 16:49 | Bubu |  Neexistující slova.


Pokud umím dobře počítat, tak nám opravdu zbývá už je 26 dní. Pokud ne, ta se můžeme radovat z dalších dnů navíc, anebo plakat nad tím, jak málo času nám do konce prázdnin zbývá. Ano, ano, depresivní článek o tom, že se pomalu, ale jistě blíží ten zatracený, ubohý a nikým nechtěný konec prázdnin. Kde je spravedlnost, když ji člověk potřebuješ?!


Tímto hci upozornit všechny, kteří s tím ještě nezačali, aby rozbalili své staré vánoční kalendáře a začali okýnko po okýnku vyjídat čokoládu, jelikož konec se nezadržitelně blíží. Pro mou osobu konkrétně je to něco, jako koždoročně se opakující se armagedon. Konec světa! Bohužel mi na pomoc nepříjde žádný hrdina a nic nezabrání konci prázdnin. Tolik ke skvělým happy edům.

Když se nad tím opravdu zamyslím, je to vážně depresivní. Člověk jednu chvíli ma před sebou dva měsíce prázdnin, které si může vlastně proflákat a pak je tu polovina prázdnin a školní lavice se nezadržitelně přibližuje. Něco jako pomalé střízlivění z krásného snu. Pozor, pozor, začíná noční můra! A to si, prosím, říkám optimista.

Ovšem najdou se i tací, kteří jsou rádi a skáčou radostí nad tím, že bude konec. Že se vrátí do té škaredé šedivé budovy mezi ty lidi, kteří dávají špatné známky a mezi to utrpení a já osobně tyhle lidi nechápu a... upřímně se je snažit pochopit nehodlám. Podle mě ti, kteří se těší na školu jsou buď: a) šprti, ti, kteří se učí po celý rok, po celé své mladí, po celý svůj život a hlavu mají pořád v chytrých knihách.
Nebo to jsou b) lidi, kteří to nemají v hlavě v pořádku. Kdo by se sakra těší do školy?! Který normální člověk by se na to těšil?! Kdo by se chtěl vrátit dobrovolně do toho institutu hrůzy?! Sakra jmenujte mi alespoň některého normální člověka (řeči o tom, že nikdo není normální si strčte někam...) a já svěsím zbraně a začnu mávat bílou vlajkou, ale do té doby, ať se mi takovýhle lidi klidí z cesty, nebo budu střílet!

Každý má přece rád prázdniny, nebo ne?! Nebo se tenhle svět opravdu zbláznil a všichni se těší do školy?! Proboha, lidi, vzpamatujte se!

Tolik k mému citovému výlevu. Končím, skláním hlavu a brblám si něco o tom, že si máte dělat, co chcete, že je mi to jedno. Jdu se zahrabat... Užijte si zbytek prázdnin!

S pozdravem, Bubu!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Cherrylka Cherrylka | Web | 5. august 2010 at 17:01 | React

Pěkkně napsané, já se rozhodně NETĚŠÍM!!! do té školy,kámoška říkala že už chce do školy..:D a když na to pomyslím tak je mi zle, protože léto za měsíc končí... :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement