Chci televizi s úhlopříčkou 108 palců! VÁŽNĚ!

9. august 2010 at 21:41 | Bubu |  Want this!
Tak kdyby mi někdo z vás chtěl udělat radost...


Doma máme pouze čtyři televize, což je strááášně málo, a z toho je jen jedna LCD a s úhlopříčkou okolo 1m. Což je prostě tragédie! Takže kdyby se teď našel nějaký blogář-milionář (miliardář), vůbec by mi to nevadilo. A kdyby toho milionáře (miliardáře) napadlo udělat mi radost, tak ta televize by mi vážně bodla (a samozřejmě dalších spoustu věcí...).
Ve skutečnosti jsem ovšem k televizi strašně dlouho vůbec nezavítala. Filmy tam dávají pořád ty stejný, žádná novinka a poté, co z vysílání stáhli i pokémony, bejblejdy a digimony jsem se na to mohla vykašlat úplně! :D No řekněte, kdo by se chtěl dívat na televizu, když nedávaj pokémony? Ale co, televiz se vždycky hodí. A hlavně takový ty velký televize.
Hehehehe! Dala bych si ji na zeď a zřejmě bych chodila k sousedům do baráku a sledovala ji od nich (což je tak trochu problém, jelikož sídlím v podkroví a jediné okno je tu střešní...). No, detaily bychom si ujasnili pak.
Hlavní je ta televize. A vážně by taky bylo dobrý, kdyby byla 3D, což se prodraží ještě víc, ale pro filmy ve 3D já budu klidně u zabíjet! Takže, blogaři-milionáři (miliardáři) sem! A rychle mi kupte tu telku!

telka
(Psáno v záchvatu... zuřivosti? :D)
 

2 people judged this article.

Comments

1 Dé. Dé. | Web | 15. october 2010 at 15:49 | React

:-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama